ru | ua
Пн-Пт: з 08:30 до 17:00Сб Нд: Вихідний
Замовити дзвінок
Ваше ім'я *
Ваш телефон *
Каталог товарів
Головна Вимірювальний інструмент Повірочні скляні пластини

Повірочні скляні пластини

Плоскопаралельна скляна пластина ПМ-15
Плоскопаралельна скляна пластина ПМ-15
В наявності
Ціна:
264,00 грн
Код товару: 16202
Пластини плоскопаралельні скляні та набори з них ПМ15, ПМ40, ПМ65, ПМ90 по ГОСТ 1121-75 призначені для перевірки інтерференційним методом площинності і взаємної паралельності вимірювальних поверхонь мікрометрів (гладких і важільних) і скоб (важільних і індикаторних)
*Реальний вигляд товару може відрізнятись від фотографії.
Метрологічні повірочні пластини плоскопаралельні скляні (ПМ) ГОСТ 1121-75 Пластини плоскопаралельні скляні призначені для перевірки інтерференційним методом площинності і взаємної паралельності поверхонь мікрометрів і скоб. Пластини отримали широке застосування в інструментальній промисловості, верстатобудуванні, приладобудуванні, машинобудуванні та багатьох інших галузях промисловості. Для перевірки мікрометрів з різними межами вимірювання пластини виготовляються чотирьох типорозмірів:
  • ПМ15 - для повірки приладів з межами вимірювань 0-25 мм;
  • ПМ40 - для повірки приладів з межами вимірювань 25-50 мм;
  • ПМ65 - для повірки приладів з межами вимірювань 50-75 мм;
  • ПМ90 - для повірки приладів з межами вимірювань 75-100 мм;
Метрологічні повірочні пластини плоскі скляні (ПІ) ГОСТ 2923-75 Пластини плоскі скляні призначені для перевірки інтерференційними методами притираемости і площинності вимірювальних площин плоскопаралельних кінцевих мір довжини, калібрів, вимірювальних приладів і інструментів. Пластини отримали широке застосування в інструментальній промисловості, верстатобудуванні, приладобудуванні, машинобудуванні та багатьох інших галузях промисловості. Пластини випускаються двох типів: нижні і верхні. Нижні (опорні) пластини застосовуються для перевірки притираемости і площинності вимірювальних поверхонь кінцевих мір довжини, калібрів, вимірювальних приладів і інструментів. Верхні пластини застосовуються для вимірювання плоскопаралельних кінцевих мір довжини технічним інтерференційним методом.